Svet-Stranek.cz
ŽENA A SVĚT z.s.

Nedostatek sebevědomí:Všude kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět.

Nedostatek sebevědomí

Nedostatek sebevědomí v komunikaci a herecké fígle, jak na TO?

- Chtěli byste někdy něco někomu říct od plic, ale zjistíte, že to nakonec radši vzdáte, protože než se zakoktat, špatně vyjádřit a ztrapnit, tak radši mlčet a nechat si všechno líbit?

- Nebudu vás přesvědčovat, že jste úžasní, že máte co rozdávat, že se nemáte bát, že jste už dospělí a tak podobně. Předvedu vám, jak se sebevědomí hraje. A jak ta hra přejde z vašeho těla, svalů, mimiky dovnitř. Jak vám herectví může pomoci získat skutečné sebevědomí.

- Budeme mluvit o strachu a co to vlastně je. Zjistíme, co všechno ovlivňuje náš pocit při setkávání s lidmi a jak my ovlivňujeme je. Řekneme si, co s negativními projevy vašeho okolí - jak se jim postavit, jak je řešit, jak je minimalizovat.

- Pojmenujeme vaše krizové situace v komunikaci a ukážeme si, jak se dají řešit, abyste si příště už nemuseli nechat všechno líbit a nebo nevyšli z boje jako poražení, případně nerozpoutali ještě větší peklo.

Lektor: Mgr. Jarmila Skopalová

7.4.2018 od 10:00 ( bude trvat min. 4 hodiny)

Cena: 700 Kč
NUTNÁ REZERVACE A PLATBA PŘEDEM.
      :


Opište číslice z obrázku
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK